PRIVÁTNÍ KURZY - PRO DĚTI


ZCELA VYJÍMEČNĚ 
 ... jsme zařadili v roce 2020 Kurz stolování pro děti ve věku 7 - 14 let.
Z důvodu, že se nám spousta dětí nedostala na říjnový kurz, jsme se rozhodli, tento kurz zopakovat a dát jim možnost. 
Jedná se o zcela vyjímečný a jedinečný kurz. Děti se interaktivní formou naučí a seznámí s různými situacemi nejen u stolu - jak správně držet příbor, kam s ubrouskem, kdy se hodí odcházet od stolu a kdy je to zcela nevhodné, jak řešit různé nehody u stolu, kdy vypínáme telefon, jak se na danou příležitost správně obléknout, jak se chovat v divadle, kdo koho zdraví první, jak je to s etiketou ve škole ... a monoho dalších pro úspěšného jedince velmi důležitých informací.
  • KDY: 18. 3. 2020, 16.30 - 19h
  • KDE: Restaurace Borgo Agnese, ul. Kopečná 43, Brno
  • CENA: 1200,- ... v ceně je zahrnuta 4-chodová večeře, po celou dobu výklad, na konci kurzu certifikát a dárky
  • Pro více informací nás prosím kontaktujte parizkova@fashme.cz nebo tel: 603 59 70 80

Těšíme se na vás :)
Nejlepší investice pro vaše děti je vzdělání.
Chcete mít kurz jen pro Vás, šitý na míru? Nevíte, co dát dětem, manželce k narozeninám? 
Vyberte si jeden z našich kurzů.
Privátní kurzy jsou ideálním dárkem pro vaše blízké a šancí pro každého, kdo se nedostane na firemní kurzy. Tyto typy kurzů jsou určeny mužům i ženám. Vyberte si jeden z našich kurzůPRIVÁTNÍ KURZ MÓDY - STYLING & LÍČENÍ

Pokud budete ignorovat svou osobnost nikdy nebudete mít styl. Pokud budete nakupovat podle toho, co zrovna bylo v dámském časopise, nebo proto, že to moc sluší kamarádce - váš šatník bude chaotický, a hlavně utratíte neefektivně spoustu peněz. Také vynechejme větu “Je mi jedno jak vypadám” je to největší nesmysl. Touto větou si pouze omlouváme naši rezignaci.

Stylů oblékání i líčení je mnoho, našim cílem je vybrat ten nejvhodnější pro vás. 

Je důležité znát váš běžný pracovní den, jak trávíte volný čas, o možnostech utrácet za nové kousky oblečení, kolik času jste ochotni trávit nakupováním. Naučím Vás jak rychle a efektivně nakupovat, aby vaše šatna nebyla zmatenou směsí stylů, barev a vzorů. Jak najít minimalistický a jednoduchý styl v oblékání. Budete sami překvapeni, jak tato cesta je snadná a zábavná :)

Nezapomínejte, že okolí nás vnímá dlouho předtím, než promluvíme. 
Oblékání není pasivní, je to neverbální jazyk.

Využijeme vaše koupené outfity, poradíme do čeho je dobré investovat a na čem naopak šetřit. Ukážeme největší přešlapy ve stylu oblékání, jaké jsou trendy na více sezón, jak být imunní vůči slevovému šílenství. Ve druhé části semináře s vámi projdeme péči o pleť, jak se správně líčit, rozdíl mezi denním a večerním líčením, líčení za 5minut, prozradíme triky stylistek & vizážistek. Na závěr múžete využít možnosti přítomnosti fotografky. Nalíčené, načesané vás vyfotí profesionál.

Kurz může být u vás doma nebo u nás ve studiu.
Domluvte se s kamarádkou, udělejte narozeninovou oslavu jinak, užijte si narozeninovou párty s námi. 

DÉLKA KURZU 1,5 HODINYY BEZ VIZÁŽISTKY
DÉLKA KURZU 3 HODINY S VIZÁŽISTKOUPRIVÁTNÍ ETIKETA nejen U STOLU

V dnešní době je zcela nevyhnutelné ovládat etiketu stolování, získáte respekt a body navíc. Nikdo se však nenarodil jako mistr etikety stolování, zvláště pak v případě, když se podávají záludnější kulinářské lahůdky. Buďte perfektně připraveni na jakoukoliv gastronomickou událost a s noblesou ji zvládněte. 


Naučíme Vás etiketu nejen u stolu, osvojíte si etiketu v běžném životě, při různých společenských událostech, při rodiných oslavách, při obchodních setkáních, dress code - jeho závaznost, jak ho správně zvolit na různé akce. Už Vás žádná situace nepřekvapí.
Nikdy nevíte s kým budete večeřet zítra. 
Tento kurz je klienty často využíván jako spojení s rodinnými oslavami.

DÉLKA KURZU - PODLE KONKRÉTNÍCH POŽADAVKŮ KLIENTAStorno podmínky

Pokud se nemůžete kurzu zúčastnit, jako jednotlivec - můžete za sebe poslat náhradníka. Pokud musíte kurz zrušit, můžete se domluvit na náhradním termínu - posunout celý kurz, pokud ani jedna z variant nevyhovuje, storno podmínky jsou následující: Storno do 31 dnů před plánovanou akcí je 30% z ceny kurzu, 30 - 10 dnů storno činí 50% z ceny, 9 a méně dnů je storno 100% z celkové ceny kurzu.

Copyright © 2016 | FASH ME | Design: barbaradesign.cz | Code: horak.cx